Margarita Maris

Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sveti Filip i Jakov
Kód zájazdu: 1078804
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Margarita Maris

detská postieľka TV domáce zviera basketbal vodné bicykle futbal volejbal tenis internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis štrková pláž detské ihrisko chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 2 km
Vzdialenosť od pláže: 250 m
Stredisko:
Sv. Filip i Jakov, malebné mestečko, vzdialené asi 2 km od mesta Biograd na Moru, sa rozprestiera na pobreží Pašmanského zálivu. Sv. Filip i Jakov je pravou perlou Zadarskej riviéry, ktorá sa pýši množstvom skrytých a tichých zátok. Atraktívnosť prostredia zvyšuje aj blízkosť súostrovia Kornati. Pre dovolenkárov, ktorí obľubujú rušný nočný život odporúčame prechádzku do centra mesta Biograd na Moru.

Poloha:
komplex sa nachádza v mestečku Sv. Filip i Jakov, je vzdialený od štrkovo-piesočnatej pláže cca 250 m. Vzdialenosť z Košíc cez Maďarsko je 925 km.

POPIS
obľúbený ubytovací komplex situovaný v parku plnom zelene, je zaradený v našej ponuke už dlhé roky. Našimi klientmi veľmi vyhľadávaný, vhodný pre všetky vekové kategórie.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
recepcia, reštaurácia s terasou, detské ihrisko s pieskoviskom, tenisový kurt, multifunkčné ihrisko, záhrada. Parkovisko je pred centrálnou recepciou, resp. v areáli komplexu Margarita Maris zadarmo. Pobyt s domácim zvieraťom je za poplatok 5,-€/ deň, platí sa na mieste.

UBYTOVANIE
Typy izieb:
• klimatizované štúdiá majú jednu miestnosť pre 2 alebo 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti (tretie lôžko je rozťahovací gauč, preto je potrebné zvážiť komfort pri ubytovaní 2 detí).
Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, SAT TV, kompletne vybavená kuchynka, chladnička, dvojplatnička, balkón alebo terasa. Detská postieľka za príplatok 5,-€/ deň, platí sa na mieste.

STRAVOVANIE
polpenzia – raňajky a večere formou bohatých, chutných bufetových stolov vrátane stolovej vody.

PLÁŽ
prevažne štrková, menší úsek piesočnatej pláže. Slnečníky a ležadlá sú na pláži za poplatok.

INTERNET
Wi-Fi pripojenie na recepcii alebo terase je zadarmo.

ŠPORT A ZÁBAVA
v areáli detské ihrisko s preliezačkami a pieskoviskom, multifunkčné ihrisko (futbal, basketbal, volejbal), vodné športy na pláži, požičovňa vodných bicyklov a člnov, reštaurácie, kaviarne, cukrárne, tanečné terasy v mestečku, nočná zábava v Biograde na Moru (vzdialený cca 2 km), fakultatívne výlety. Počas hlavnej turistickej sezóny kultúrne leto – denne folklórne, hudobno-spevácke a divadelne programy v mestečku sv. Filip i Jakov. Nový Funpark pre deti v neďalekom Biograde na moru www.funparkbiograd.com

OFICIÁLNE HODNOTENIE***

Pre deti:
KREATÍVNE TVORIVÉ DIELNE pre deti v termínoch od 12.07.2020 do 14.08.2020.
Pre všetky deti zúčastnené v destinácii Sveti Filip i Jakov každodenne od 17:00 do 19:00 hod., (okrem štvrtka a nedele), umožníme rodičom, starým rodičom, tetám či ujom oddych a 2 hodinky pre seba. Naša skúsená výtvarná animátorka sa bude Vašim ratolestiam venovať. Deti budú samostatne tvoriť, vyrábať z prírodných materiálov rôzne atraktívne trojrozmerné radôstky viažuce sa k tematike dovolenkovej atmosféry pri mori. Deti si svoje medúzy, rybičky, domčeky, či postavičky z rozprávok vezmú na pamiatku so sebou domov. Tvoriť sa bude priamo v areáli strediska Margarita Maris. Skúsenosti z minulých rokov potvrdili, že sa deti na kreatívne tvorivé dielne veľmi tešili a zúčastňovali sa ich. CK si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Názor CK:
najžiadanejšia dlhodobá stálica v našej ponuke. Dôvod prečo sa sem naši klienti vracajú je jednoduchý: zdravá, kvalitná domáca kuchyňa s jedlami servírovanými formou bufetu s množstvom zeleniny a ovocia. Ubytovanie je nenápadné, ale kvalitné – no jeho najväčšou devízou sú kuchynské kútiky ako súčasť izby. Dovolenkári tu oceňujú akýsi mix súkromného ubytovania, kde majú postarané o stravu za výhodnú cenu. Spestrením pobytu pre deti je aj možnosť navštíviť novootvorený Funpark v Biograde na moru www.funparkbiograd.com

KOMU TENTO HOTEL ODPORÚČAME?
Najmä rodinám s deťmi, ktorí ocenia okrem pokojnej atmosféry v letovisku i v komplexe aj skutočnosť, že izby sú vybavené kuchynským kútikom a chladničkou k uskladneniu a príprave jedál pre najmenších aj medzi raňajkami a večerou. Blízka vzdialenosť do Biogradu na moru i do Sv. Filipa, ale aj relatívne krátka cesta zo Slovenska sú ďalšími výhodami.

Internetová adresa:

Základná cena zahŕňa:
- 7x resp. 14x ubytovanie s polpenziou,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- Ferko klub / Kreatívne dielne v termíne od 12.07.2020 do 14.08.2020,
- delegát,
- DPH.
Dieťa do 3 r. bez nároku na služby ZADARMO.

Základná cena nezahŕňa:
- pobytová taxa:
  14,00 € / osoba nad 18 r. / týždenný pobyt
    7,00 € / osoba 12 - 18 r. / týždenný pobyt
  ZADARMO / dieťa do 12 r.
- komplexné cestovné poistenie UNION: 2,00 € / osoba / deň
- autobusová doprava: 105,00 € / osoba
- nástupné miesta: Prešov a Košice - bez príplatku,
  Humenné, Levoča, Michalovce, Poprad, Spišská Nová Ves, Vranov nad Topľou - 14 € / osoba,
- príplatok za dopravu / zdvojený termín: 30,00 €
- príplatok za jednoposteľovú izbu: 130,00 až 150,00 € / týždenný pobyt (podľa termínu)
Generované systémom ProfiTour